3 kroky k vášmu snu

Túžite po pergole na terasu, prístrešok nad vchod alebo na auto?

naše služby

Túžite po pergole na terasu, prístrešok nad vchod alebo na auto? O každý projekt sa radi postaráme komplexne, od konzultácie a návrhu, až po servis a prípadné opravy.

01

Kontakt

Spojte sa s nami a dohodnite si konzultáciu, obhliadku a zameranie.

02

Návrh

Na základe vašich požiadaviek vám pripravíme návrh na mieru.

03

Realizácia

Dohodneme si termín a naši montážnici vám prídu zhotoviť prístrešok.

Potrebujete poradiť s návrhom prístrešku na terasu, hliníkovej pergoly alebo prístrešku na auto? Chcete zistiť, aké technické možnosti a dizajnové vyhotovenia máte na výber? Všetky detaily, nejasnosti alebo otázky môžete konzultovať so skúsenými technikmi. Radi vám odporučíme najlepšie riešenie, typ konštrukcie aj zasklenia, upozorníme vás na potrebnú dokumentáciu aj požiadavky stavebnej predprípravy. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo nás navštívte osobne v našej prevádzke, ktorú nájdete v areáli Makyta Púchov.

Kontaktný formulár, ktorý máte k dispozícii na našej stránke pri jednotlivých produktoch, slúži len ako vstupná informácia na orientačný výpočet ceny. Návrhu každej pergoly, prístrešku alebo zimnej záhrady predchádza obhliadka na mieste, profesionálne zameranie, upresnenie rozmerov konštrukcie a stanovenie finálnej cenovej kalkulácie. Pri zameriavaní vám pomôžeme odhaliť aj skryté problémy či nedostatky priestoru, v ktorom sa má nový prístrešok nachádzať, a navrhneme potrebné riešenie.

Z našich skúseností vyplýva, že každá zákazka si vyžaduje individuálny prístup. Pergoly a prístrešky nie sú „konfekčná“ záležitosť, ale vyžadujú zhodnotenie vašich potrieb, rozpočtu, lokality, situácie na pozemku, ale aj osobného vkusu klienta. Preto uprednostňujeme projekty na mieru. Niekedy môže byť pergola zamýšľaná na styku dvoch pozemkov, kde nechcete prísť do konfliktu so susedom, inokedy môže vaším predstavám stáť v ceste komplikovaný sklon strechy. Máme skúsenosti s celým radom technických aj stavebných výziev, vďaka čomu vám vo finále ponúkneme ideálne riešenie s pridanou hodnotou. Štandardná dodacia doba hliníkovej pergoly aj bioklimatickej pergoly je 7 až 10 týždňov.

Pri návrhu každej pergoly vám na požiadanie pripravíme potrebnú projektovú dokumentáciu. Technické podklady sú zvyčajne potrebné ako súčasť žiadosti o stavebné povolenie. Podľa zákona drobné stavby, pergoly a prístrešky so základmi do 25 m2, nevyžadujú povolenie stavebného úradu, na tieto konštrukcie sa vzťahuje iba ohlasovacia povinnosť. V prípade stavby nad 25 m2 by ste však mali príslušný úrad požiadať o povolenie k výstavbe a zaobstarať si aj potrebnú technickú dokumentáciu, ktorú vám ochotne poskytneme.

Chcete si svoju terasu, zimnú záhradu či prístrešok nad dvere pozrieť ešte predtým, než vám ich namontujeme? Ste architekt a potrebujete si overiť, ako zastrešenie, pergola či prístrešok na auto budú pôsobiť pri dome, ktorý ste navrhli? Ak si neviete vybrať optimálny farebný variant hliníkového profilu či zasklenia, nechajte si zhotoviť vizualizáciu, ktorá vám uľahčí rozhodovanie. Vizualizáciu vám pripravíme aj ako súčasť podkladov rôznych žiadostí, napríklad dokumentácie pre stavebné povolenie. V tomto prípade ide o platenú službu – cenovú ponuku vám poskytneme na vyžiadanie.

Vďaka unikátnemu a ľahkému profilovému systému sme schopní väčšinu konštrukcií zmontovať v priebehu jedného dňa, a to vrátane zastrešenia a zasklenia. Sme perfekcionisti – dbáme na dotiahnutie všetkých detailov, esteticky príjemné a konštrukčne bezchybné zhotovenie spojov a dokonalé prekrytie viditeľných antikorových skrutiek, ktoré striekame do rovnakého tónu, aký ste si vybrali pre svoju pergolu či zastrešenie. Pred odovzdaním hliníkové povrchy dôkladne vyčistíme od šmúh, ktoré bežne vznikajú pri manipulácii s profilmi.

Na každú našu pergolu, prístrešok, altánok či inú konštrukciu sa vzťahuje dvojročná záruka. Samozrejme, v prípade potreby sme vám k dispozícii aj po uplynutí tejto doby. Ak by ste potrebovali čokoľvek na pergole opraviť, doplniť ďalšie vybavenie pre zastrešenie terasy, napríklad zhotoviť posuvné zasklenie, lamelovú zástenu na terasu či motorické žalúzie, pokojne nás kontaktujte.