ALUMONT GARDEN

Sme mladá slovenská firma, ktorá sa rozhodla robiť veci inak – spoľahlivo, precízne a za rozumnú cenu. Kladieme dôraz kvalitné vyhotovenie, funkčnosť, vysokú odolnosť a premyslený dizajn.

„Ste majiteľ rodinného domu, prevádzkujete reštauráciu, bar, hotel, alebo ste developer, projektant či architekt? Pozrite si všetky plusy, ktoré získate, ak sa obrátite na našu firmu.“

- Martin Monček

01

Vyrobené na Slovensku

Sme prvovýrobca, čo znamená, že všetky konštrukcie navrhujeme aj zhotovujeme sami. Využívame pritom kvalitné materiály od zahraničných dodávateľov, prevažne z Nemecka a Belgicka.

02

Pergoly na mieru

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne, aby sme pre vás vytvorili pergolu, terasu či prístrešok presne podľa vašich potrieb a predstáv. Každá konštrukcia je originálnym dielom.

03

Dlhoročné skúsenosti

Hoci na trhu patríme k mladším firmám, v oblasti výstavby pergol a prístreškov sa opierame o bohaté dlhoročné skúsenosti našich šikovných montážnikov.

04

Výhodná cena

Keď sa pre nás rozhodnete, môžete výrazne ušetriť. Patríme k najvýhodnejším zhotoviteľom pergol a prístreškov so sklenými výplňami na Slovensku.

05

Služby grátis

Naši klienti však majú k dispozícii aj ponuku služieb zdarma, od zamerania a montáže, až po zabudované LED osvetlenie, ktoré je automatickou súčasťou každej stavby.

06

Ústretovosť K zákazníkom

Záleží nám na tom, aby cena bola zárukou potrebnej kvality a zároveň zodpovedala vášmu rozpočtu. Snažíme sa vyjsť našim klientom maximálne v ústrety aj pri tvorbe cenovej ponuky.

07

Rýchla montáž

Využívame moderný systém, vďaka ktorému dokážeme pri efektívnej montáži a inštalácii zhotoviť pergolu či prístrešok v priebehu jedného pracovného dňa.

08

Riešenie problémov

Prispôsobujeme návrh konkrétnym potrebám používateľov, zohľadňujeme situáciu na pozemku aj orientáciu terasy vzhľadom na svetové strany. Poradíme vám aj pri komplikovaných problémoch.